KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14997310
nr 1499 7310
Oljemålningar
ett par, C Leutner & F Walter, landskap. Signerade. Olja på pannå, 30x17 cm, yttermått inklusive ram: 50x38 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:57:19
29/10 20:27:03
700 kr
30/10 19:10:26